CENTRALNA ODJAVA | Hadžifejzović: „Entitet F plaća entitetu RS da se ima čime otcijepiti od BiH!“

Pogledajte CENTRALNU ODJAVU koja pogađa direktno u CENTAR bh. problema!

Ove godine ćemo prikupiti nevjerovatnih jedanaest milijardi harača! Entitet F hljebom, a entitet RS kamenom!

See also  Razolucija o Srebrenici ide u Generalnu skupštinu UN-a, Dačič najavljuje rasulo: "Nisu očekivali…"

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*