Konobarica je slikala što joj je napisao čovjek koji je popio kavu i jednostavno otišao

Je li vam se ikad dogodilo da ste naručili nešto za jesti ili piti pa tek onda shvatili da nemate dovoljno novca? Ova osoba je to možda i svjesno učinila. Evo što je ostavila konobarima na stolu.

Lajk.hr

See also  NAŽALOST, UMRLA JE! Saopštene najtužnije vesti, ovo je njen POSLEDNJI SNIMAK S HALIDOM BEŠLIĆEM! (VIDEO)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*